Volkswagen Caddy to model samochodu użytkowego, który idealnie sprawdzi się zarówno jako auto dla przedsiębiorcy oraz auto rodzinne.
Wybierając Volkswagena Caddy zyskujesz samochód miejski i jednocześnie dostawczy, który jest ekonomiczny i bardzo funkcjonalny.
Co stawia Volkswagena Caddy na pierwszym miejscu wśród innych samochodów?
Nowa generacja silników spełniających normę emisji spalin Euro 6. Seryjne z technologią Bluemotion

Najniższe zużycie paliwa w swojej klasie. Średnio od 3,8l/100 km w Caddy Blue Motion.

Nowe systemy wspomagające: Od aktywnego tempomatu z regulacją odległości od jadącego pojazdu (ACC) przez Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście po Rear View.

Nowy standard w dziedzinie bezpieczeństwa: pierwszy w swojej klasie z seryjnymi poduszkami bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażera, bocznymi poduszkami chroniącymi głowy oraz systemem automatycznego hamowania po kolizji.

Jedyny w swojej klasie z fabrycznym napędem na wszystkie koła 4MOTION. Optymalna trakcja, stabilność toru jazdy i bezpieczeństwo na zakrętach.

Wyjątkowa koncepcja napędu. Połączenie dwusprzęgłowej przekładni automatycznej DSG i napędu na wszystkie koła 4MOTION.

Najwyższa ładowność w swojej klasie. Opcjonalnie do 1005 kg w nowym Caddy Maxi Furgon.

Przemyślany system schowków. Nawet 17 schowków, półek i kieszeni w całym wnętrzu.

Długa przestrzeń ładunkowa z opcjonalnym pakietem Flexsitz Plus nawet 3070mm w Caddy Maxi.

Szybki i łatwy załadunek ze wszystkich stron. Szerokie drzwi przesuwne i nowe rozwiązania tylnych drzwi.
Przykładowo możesz wybrać wersję bez przesuwnych drzwi i bez okien w tylnej części nadwozia lub w pełni przeszkloną wersję pasażerską z przyciemnionymi szybami i drugimi, szerokimi drzwiami przesuwnymi. Ty decydujesz jaki system znajdzie się w twoim Caddy.

• Innowacyjne mobilne usługi online. Dzięki Car-Net App-Connect i Car-Net Guide & Inform.
Nowy Caddy może być dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Volkswagen Samochody Użytkowe w ścisłej współpracy z wiodącymi wykonawcami zabudów oferuje bogaty wybór samochodów specjalnych na bazie nowego Caddy. Możliwości wykonania zabudów są nieograniczone.
Chcesz poznać bliżej nowego Volkswagena Caddy?
Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na indywidualną prezentację modelu.
UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ MODELU

IMIĘ I NAZWISKO*

NUMER TELEFONU*

EMAIL*

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.*

* informacje wymagane

Back to top