Warto wiedzieć więcej
i z tej wiedzy korzystać.

Marzysz o nowym samochodzie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Żyjesz w ciągłym biegu i często się przemieszczasz? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Przygotowaliśmy specjalny rabat z myślą o nauczycielach, wykładowcach i pracownikach branży edukacyjnej. 

Wyjątkowy rabat, który łączy się z innymi promocjami to nie wszystko. Zobacz co jeszcze możesz zyskać kupując nowego Volkswagena.

Sprawdź warunki oferty na zakup samochodu przygotowanej dla Twojej grupy zawodowej.

Up!

Zawsze w centrum wydarzeń.

Up! to najmniejszy ze wszystkich Volkswagenów. Jego wymiary, komfortowo urządzone wnętrze i innowacyjne systemy wspierające, na nowo definiują pojęcie idealnego auta miejskiego.

Golf

Intuicyjny, ekonomiczny i komfortowy.

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń. Oprócz modelu klasycznego w naszej ofercie mamy też Golfa Variant, który oferuje przestronne wnętrze i sportowy design. Na fanów wersji sportowej czeka oczywiście Golf GTD, GTI czy też Golf R – najmocniejszy członek rodziny, kryjący pod maską aż 300 koni mechanicznych. Dla rodzin z dziećmi niezwykle polecany jest zaś Golf Sportsvan – największa wersja rodziny Golfa.

T-Cross

Wszechstronny jak Ty.

Nowy T-Cross to wszechstronne auto, które potrafi dostosować się do twoich wymagań i potrzeb. Jego funkcjonalność idealnie sprawdzi się w dalekiej podróży jak i w codziennym życiu. Możesz dopasować go do swojego charakteru dzięki stylistyce crossovera i możliwościom indywidualizacji.

T-Roc

Nowy crossover.

Nowy crossover. Bezkompromisowy, poruszający wyobraźnię i podkreślający siłę Twojego charakteru. Sprawdź jego możliwości. Przekonaj się, że T-Roc jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Co możesz zyskać?

Rabat do 8%* z tytułu grupy zawodowej, który łączy się z rabatami na wybrane nowe modele Volkswagena

Korzystne warunki finansowania, elastyczne i dopasowane raty

Ekonomicznego, wszechstronnego i indywidualnie dopasowanego Volkswagena

Jakie warunki musisz spełnić?

Wystarczy zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę (na min. rok od momentu złożenia zamówienia) na uczelni wyższej czy w placówce edukacyjnej.

Umów się z nami: