Bezpieczeństwo, które znasz. Technologia, która ekscytuje. 

Marzysz o nowym samochodzie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Szukasz bezpiecznego i pewnego auta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Przygotowaliśmy specjalny rabat z myślą o seniorach. 

Wyjątkowy rabat, który łączy się z innymi promocjami to nie wszystko. Zobacz co jeszcze możesz zyskać kupując nowego Volkswagena.

Sprawdź warunki oferty na zakup samochodu przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Up!

z rabatem 4000 zł

Up! to najmniejszy ze wszystkich Volkswagenów. Jego wymiary, komfortowo urządzone wnętrze i innowacyjne systemy wspierające, na nowo definiują pojęcie idealnego auta miejskiego.

Golf

z rabatem 16 000 zł

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń. Oprócz modelu klasycznego w naszej ofercie mamy też Golfa Variant, który oferuje przestronne wnętrze i sportowy design. Na fanów wersji sportowej czeka oczywiście Golf GTD, GTI czy też Golf R – najmocniejszy członek rodziny, kryjący pod maską aż 300 koni mechanicznych. Dla rodzin z dziećmi niezwykle polecany jest zaś Golf Sportsvan – największa wersja rodziny Golfa.

Golf Sportsvan

z rabatem 15 000 zł

O wyjątkowej pozycji Golfa Sportsvana w rodzinie Golfów świadczy jego nazwa oraz charakterystyczna stylistyka – sportowa na zewnątrz i wyjątkowo przestronna wewnątrz.

Co możesz zyskać?

Rabat do 8%* z tytułu grupy zawodowej, który łączy się z rabatami na wybrane nowe modele Volkswagena

Korzystne warunki finansowania, elastyczne i dopasowane raty

Ekonomicznego, wszechstronnego i indywidualnie dopasowanego Volkswagena

Bezpłatna wycena i możliwość zostawienia swojego starego samochodu w rozliczeniu oraz uzyskania dodatkowego rabatu na zakup nowego

Jakie warunki musisz spełnić?

Wystarczy dowód osobisty. Skorzystać z promocji mogą osoby powyżej 65 roku życia lub posiadające legitymację emeryta.

Umów się z nami: