Niezawodny. Jak Ty.

Marzysz o nowym samochodzie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Szukasz bezpiecznego i niezawodnego auta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Przygotowaliśmy specjalny rabat z myślą o służbach mundurowych. 

Wyjątkowy rabat, który łączy się z innymi promocjami to nie wszystko. Zobacz co jeszcze możesz zyskać kupując nowego Volkswagena.

Sprawdź warunki oferty na zakup samochodu przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Tiguan

Doskonałość to dopiero początek.

Już przyciągająca wzrok stylistyka Tiguana zapowiada, do czego jest zdolny. Opcjonalny pakiet Offroad podkreśla jego możliwości wizualnie i funkcjonalnie. Mocne silniki i napęd na wszystkie koła 4MOTION Active Control, ze zróżnicowanymi profilami jazdy, gwarantują̨ optymalną kontrolę i maksymalną przyjemność́ z jazdy. Niezależnie od dróg, które wybierzesz.

Nowy Passat

Dla zajętych życiem.

Jeżeli należysz do zapracowanych ludzi, którzy często są w podróżach służbowych lub organizują codziennie życie rodziny, potrzebny jest Ci samochód wyposażony w nowoczesne technologie. Nowy Passat to dużo więcej niż funkcjonalne auto – jego zadaniem jest ułatwienie Ci wykonywania Twoich codziennych zadań. Dzięki inteligentnym systemom każda podróż Passatem będzie bezpieczna i komfortowa.

Touran

Rodzina to jego żywioł.

Touran zachwyca wszechstronnością, przestronnością i elastyczną konfiguracją wnętrza. Oferuje również całą gamę nowoczesnych systemów wspierających kierowcę i poprawiających bezpieczeństwo. W Touranie rodziny mogą podróżować nie tylko bardzo wygodnie, lecz także wyjątkowo bezpiecznie.

Golf

Intuicyjny, ekonomiczny i komfortowy.

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń. Oprócz modelu klasycznego w naszej ofercie mamy też Golfa Variant, który oferuje przestronne wnętrze i sportowy design. Na fanów wersji sportowej czeka oczywiście Golf GTD, GTI czy też Golf R – najmocniejszy członek rodziny, kryjący pod maską aż 300 koni mechanicznych. Dla rodzin z dziećmi niezwykle polecany jest zaś Golf Sportsvan – największa wersja rodziny Golfa.

Co możesz zyskać?

Rabat do 8%* z tytułu grupy zawodowej, który łączy się z rabatami na wybrane nowe modele Volkswagena

Korzystne warunki finansowania, elastyczne i dopasowane raty

Ekonomicznego, wszechstronnego i indywidualnie dopasowanego Volkswagena

*Rabat może ulec zmianie w zależności od wybranego modelu samochodu.

Jakie warunki musisz spełnić?

Konieczne jest przedstawienie legitymacji służbowej potwierdzającej rodzaj pełnionej służby oraz zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę lub powołaniu do służby

Umów się z nami: