Solidne wsparcie ma znaczenie. 

Marzysz o nowym samochodzie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Szukasz bezpiecznego i pewnego auta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Przygotowaliśmy specjalny rabat z myślą o Twojej grupie zawodowej. 

Wyjątkowy rabat, który łączy się z innymi promocjami to nie wszystko. Zobacz co jeszcze możesz zyskać kupując nowego Volkswagena.

Sprawdź warunki oferty na zakup samochodu przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

T-Cross

Wszechstronny jak Ty.

Nowy T-Cross to wszechstronne auto, które potrafi dostosować się do twoich wymagań i potrzeb. Jego funkcjonalność idealnie sprawdzi się w dalekiej podróży jak i w codziennym życiu. Możesz dopasować go do swojego charakteru dzięki stylistyce crossovera i możliwościom indywidualizacji.

Golf

Intuicyjny, ekonomiczny i komfortowy.

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń. Oprócz modelu klasycznego w naszej ofercie mamy też Golfa Variant, który oferuje przestronne wnętrze i sportowy design. Na fanów wersji sportowej czeka oczywiście Golf GTD, GTI czy też Golf R – najmocniejszy członek rodziny, kryjący pod maską aż 300 koni mechanicznych. Dla rodzin z dziećmi niezwykle polecany jest zaś Golf Sportsvan – największa wersja rodziny Golfa.

T-Roc

Nowy crossover.

Nowy crossover. Bezkompromisowy, poruszający wyobraźnię i podkreślający siłę Twojego charakteru. Sprawdź jego możliwości. Przekonaj się, że T-Roc jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Tiguan

Doskonałość to dopiero początek.

Już przyciągająca wzrok stylistyka Tiguana zapowiada, do czego jest zdolny. Opcjonalny pakiet Offroad podkreśla jego możliwości wizualnie i funkcjonalnie. Mocne silniki i napęd na wszystkie koła 4MOTION Active Control, ze zróżnicowanymi profilami jazdy, gwarantują̨ optymalną kontrolę i maksymalną przyjemność́ z jazdy. Niezależnie od dróg, które wybierzesz.

Touran

Rodzina to jego żywioł.

Touran zachwyca wszechstronnością, przestronnością i elastyczną konfiguracją wnętrza. Oferuje również całą gamę nowoczesnych systemów wspierających kierowcę i poprawiających bezpieczeństwo. W Touranie rodziny mogą podróżować nie tylko bardzo wygodnie, lecz także wyjątkowo bezpiecznie.

Co możesz zyskać?

Rabat do 8%* z tytułu grupy zawodowej, który łączy się z rabatami na wybrane nowe modele Volkswagena

Korzystne warunki finansowania, elastyczne i dopasowane raty

Ekonomicznego, wszechstronnego i indywidualnie dopasowanego Volkswagena

*Rabat może ulec zmianie w zależności od wybranego modelu samochodu.

Jakie warunki musisz spełnić?

Konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę (na min. rok od momentu złożenia zamówienia) w strukturach administracji państwowej.

Umów się z nami: