W salonie Volkswagen Rowiński – Wajdemajer czeka na Ciebie nie tylko wyjątkowa oferta z rabatem do 30 tys. złotych na modele z wyprzedaży rocznika 2019, ale także dodatkowe opcje na zakup auta w specjalnej ofercie:

Rabaty dla grup zawodowych

Skorzystaj ze specjalnej zniżki dla swojej grupy zawodowej. Rabat obejmuje grupy: lekarze, farmaceuci, ratownicy medyczni, prawnicy, architekci, geodeci, rolnicy, nauczyciele, służby mundurowe, górnicy, seniorzy, urzędnicy państwowi.

Auto w rozliczeniu

Zostaw swój stary samochód w rozliczeniu, skorzystaj z darmowej wyceny swojego samochodu i zyskaj dodatkowy rabat na zakup nowego.

Atrakcyjne finansowanie

  • Niska rata
  • Już od 0% wkładu własnego
  • Sam zdecyduj, jak chcesz zakończyć umowę

Wygodne przeglądy

  • Przez 4 lata lub 60 000 km
  • Gwarancja ceny
  • Oszczędzasz nawet 3 010 zł!

Ubezpieczenie w niskiej cenie

  • Niska cena
  • Już od 2,9% wartości pojazdu

Golf

z rabatem 23 000 zł

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń. Oprócz modelu klasycznego w naszej ofercie mamy też Golfa Varianta, który oferuje przestronne wnętrze i sportowy design. Na fanów wersji sportowej czeka oczywiście Golf GTD, GTI czy też Golf R – najmocniejszy członek rodziny, kryjący pod maską aż 300 koni mechanicznych. Dla rodzin z dziećmi niezwykle polecany jest zaś Golf Sportsvan – największa wersja rodziny Golfa.

Passat

z rabatem 22 000 zł

Jeżeli należysz do zapracowanych ludzi, którzy często są w podróżach służbowych lub organizują codzienne życie rodziny, potrzebny jest Ci niezawodny samochód. Ale nowy Passat to dużo więcej, niż niezawodne auto – jego zadaniem jest ułatwianie Ci wykonywania Twoich codziennych zadań. Dzięki intuicyjnie obsługiwanym funkcjom każda podróż Passatem będzie podróżą komfortową.

T-Cross

z rabatem 4 000 zł

Nowy T-Cross to wszechstronne auto, które potrafi dostosować się do twoich wymagań i potrzeb. Jego funkcjonalność idealnie sprawdzi się w dalekiej podróży jak i w codziennym życiu. Możesz dopasować go do swojego charakteru dzięki stylistyce crossovera i możliwościom indywidualizacji.

Tiguan

z rabatem 16 000 zł

Już przyciągająca wzrok stylistyka Tiguana zapowiada, do czego jest zdolny. Opcjonalny pakiet Offroad podkreśla jego możliwości wizualnie i funkcjonalnie. Mocne silniki i napęd na wszystkie koła 4MOTION Active Control, ze zróżnicowanymi profilami jazdy, gwarantują̨ optymalną kontrolę i maksymalną przyjemność́ z jazdy. Niezależnie od dróg, które wybierzesz.

T-Roc

z rabatem 12 000 zł

Nowy crossover. Bezkompromisowy, poruszający wyobraźnię i podkreślający siłę Twojego charakteru. Sprawdź jego możliwości. Przekonaj się, że T-Roc jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Umów się z nami: